Käbliku pruulikoda pakub lisaks suurepärasele õllele ka palju muid teenuseid. Kui on huvi nende vastu, võtke meiega ühendust kontaktide lehe kaudu.

Teenus   Kirjeldus
     
Mustlaspruul   Kui sul on olemas oma retsept või ei tea pruulimisest midagi, aga tahad omanimelist märjukest müüma hakata, siis saame sind selles osas aidata. Pakume võimalust pruulida meie juures 1000L ametlikku õlut. Võimalik on kõik meie hooleks jätta alates tooraine hankimisest kuni toote teieni toimetamiseni. Võite ka olla aktiivsem pool protsessis ja hoolitseda ise kõikide etappide eest ning meie mureks jääb ainult selle ametlikustamine.
     
Ekskursioon   Oled õlut juues kunagi mõelnud, milline näeb välja see protsess ja varustus, mida on vaja õlle pruulimiseks? Kui oled, siis see on just sinu jaoks. Pruulmeister näitab sulle täpselt ära kõik vajalikud etapid ja masinad, mida on vaja kasutada pruulimisel.
     
Õllepruulimise koolitus   Kui ekskursioonist jäi väheseks ning tahaksid ka ise käe külge panna, siis pakume ka selleks võimalust. Koos pruulmeistriga saate teha läbi protsessi alates tooraine ettevalmistamisest kuni virde jahutamiseni. Sinna juurde käib muidugi ka teoreetilise poole selgitamine.
     
Õllede degusteerimine   On võimalik tellida gruppidele erinevate õllede degusteerimine, mille jooksul räägitakse iga stiili ajaloost, tegemisest ning mille poolest mingid õlled erinevad.
     
Sinu üritus, meie õlu   Võimalik on meilt rentida mobiilset jahutit õllekraanidega ning osta vaate meie õllega. Samuti võimalik pakkuda õlut pudelitest. Võimalik ka kutsuda meid enda üritusele degusteerimist/koolitust tegema.
     
Majutus   Me teeme tihedalt koostööd Käbliku turismitaluga, kellel on aastatepikkune majutuse pakkumise kogemus. Mis võiks olla meeldivam, kui ööbida pruulikoja kõrval, ajada õhtul juttu pruulmeistritega ning nautida värsket õlut. Ööbimise broneerimine nende lehel, kuhu pääsete menüüst.
     
Tünnisaun   Kuna pruulimise protsessis tekib palju kuuma vett, siis selle niisama trappi laskmise asemel on võimalik täita pruulikoja ees olev tünnisaun. Seal on mõnus olla peale väsitavat päeva või lihtsalt jälgida läbi pruulikoja akende pruulmeistrite tööd ning rüübata külma õlut.